IX. Novoroční turnaj

Tak, a je to za námi. Další, tentokrát již devátý ročník. Krásné, mrazivé sobotní ráno. V 10 hodin to mělo začínat, leč vypadalo to, že nebude dostatek hráčů... Pak se ale během pár minut přihlašoval jeden za druhým a bylo hned plno. Děti, ženy, muži - všichni ve skupinách mezi sebou a pak ti lepší do pavouka. Atmosféra výborná, chvílemi nebylo slyšet vlastního slova. A toho piva a slivovice co se vypilo! Holt, bez dopingu to už nejde ani v amatérském sportu.  Kdo nebyl, může jen litovat.  ...a z vyprávění už to nikdy není ono. Ale klidně se ptejte... A kdo by se náhodou nechtěl ptát, zde jsou výsledky: 1. Radovan Sas, 2. František Mitek, 3. Tomáš Pícha, 4. Jan Piska, 5. Radek Hořava, 6. Jiří Pechtor.
A kdo se letos vlastně všechno bil o titul? Tak čtěte: Bittner Michael, Bosák Aleš, Grepl Jan, Horníček Jan, Horníčková Iva, Hořava Radek, Chromec František, Kluka Petr, Kluková Kristýna, Kluková Tereza, Křížová Renata, Mitek František, Pechtor Jiří, Pícha Tomáš, Piska Jan, Sas Miroslav, Sas Pavel, Sas Radovan, Sasová Ludmila, Sedláček Pavel, Sum Michal, Sum Michal jr., Sýkorová Dvorníková Gabriela. Navíc, svou milou návštěvou nás poctili i výborní hráči Holík Bedřich a Kučík Jozef, kteří po odehrání zápasů ve skupině bohužel (anebo naštěstí) odjížděli na jiný turnaj.
PS. Na fotkách je zobrazený ještě letní čas, ten správný vlčidolský čas je o hodinu méně, tudíž na hodinách na zdi je to správně :).
 
Budoucí finalisté, zatím ještě ve skupině.
Dobrou chuť a na zdraví!
Nejlepší šestice - Peťa samozřejmě jen zastupuje pořadatele :)