Pár slov na závěr

 

Možná, že na našich stránkách marně hledáte fotky či videa z různých soutěží, lig apod. Není to tím, že bychom je zde zapomněli umístit, ale dovolte pár vět na vysvětlenou.

Počet obyvatel naší malé vesničky se pohybuje kolem šedesátky, členů a členek SDH je 24. Podíváte-li se na složení našeho týmu, snadno zjistíte, že věkový průměr přesahuje hravě třicet let. Tudíž těm mladším už pomalu přestáváme stačit. Z důvodu pracovní vytíženosti, časové omezenosti a hlavně dostupnosti je pro nás vždy velkým oříškem sladit vše dohromady. Kromě okrskové se neúčastníme dalších soutěží, ale když se přece jen rozhodnem, sestava je vždy improvizovaná a složená hlavně z těch, kteří jsou v daný den volní a dostupní. Na nějaké nácviky už mnoho času nezbývá. (Přes to všechno jsme se třikrát  - 2005,2006 a 2010 - probojovali do okresního kola, kde jsme určitě nezklamali.) Z těchto důvodu tvoří náplň naší práce převážně kulturně společenské akce a udržování tradic v obci dle našich možností.

Doufáme, že návštěvníky našich stránek jsme tímto nezklamali a neodradili od dalších návštěv. Budete-li chtít zanechat vzkaz, sdělit cokoliv zajímavého či zjistit nějaké jiné informace, použijte, prosím, rubriku Vzkazy a připomínky.

                                                   Dobrovolní hasiči Vlčí Doly