Fotbalový turnaj Soběsuky

 

V sobotu 19.července se pár nadšenců z řad vlčídolských hasičů, spolu s omladinou a nezbytným doprovodem, zúčastnilo turnaje v malé kopané pořádaného SDH Soběsuky pod názvem ,Memoriál J. Dřímala,. Každý si určitě představoval nevinné kopání do kulatého nesmyslu bez nějakých vážných újem na zdraví, ale to, co následovalo po 6 odehraných zápasech, to určitě nikdo nečekal. Takové bolesti nevytrénovaného svalstva - hlavně na nohou - to se snad nedá ani slovy popsat. Ale to tu nebudeme zveřejňovat - jsme přece chlapi a to se nesluší.

První utkání proti domácím Chřibským orlům byla spíše debaklová záležitost a nebo snad jen zahřívací kolečko na další zápasy a výsledek 0:7 hovoří za vše. Další utkání proti Milovicím (0:1)a speciálnímu domácímu družstvu (0:4) už byly velice těsnými porážkami. Vítězství se Skržicemi  (2:1) dávalo ještě naději na postup do osmifinále. V cestě stálo už jen smíšené mužstvo Bílého baletu. To nakonec odešlo s porážkou 2:0 a dveře do kýženého osmifinále měly být otevřené. Bohužel se to všechno ještě nečekaně zamotalo a tak o postupu  musel rozhodnout penaltový rozstřel s Bílým baletem. Ten dopadl  pro vlčídolský tým dobře v poměru 2:1 a tak po krátké přestávce následoval vyřazovací zápas osmifinále.

V něm se představil celek z druhé skupiny - tým Na hadry a ten už byl pro znavené Vlčáky silným oříškem a po prohře 0:4 bylo vymalováno. No prostě konec. Teď už to chtělo jen něčím spláchnout a hurá domů relaxovat!

Vzkaz: Napřesrok se určitě líp připravíme!    a roztrénujeme!

Úspěšní střelci:    Kluka Petr      4   (3+1p)

                            Kluka Radek  1   (0+1p)

                            Sas Tomáš     1   (1+0)

                           

                         SPORTU ZDAR ! 

Tak jakpak to dneska asi dopadne?

Nástup.

Zahájení sestrou starostkou.

Dreamteam Vlčáci.

Zatím jenom rozkopávačka.

Vlčáci versus Chřibští orli - 0:7.

 Versus tým Zapletal.

Taky Zapletal.

Versus Milovice 0:1.

Milovice. Mladící se bili jako lvi.

Bránili jsme jak se dalo.

Versus Bílý balet.

Dobíjení (dopíjení) mezi zápasy.

Penalty proti Bílému baletu.

Více na  www.vlcidoly.rajce.net